Aktiviteetit Tahkolla

Majoitus Wanhassa Koulussa mahdoliistaa monipuoliset aktiviteetit Tahkolla. Tee lomastasi elämys Tahkon monipuolisten aktiviteettien avulla. Varaa palvelut suoraan Tahko Experiencen sivuilla

Monipuoliset aktiviteetit tahkolla

Ammunta Tahko - Aktiviteetit Tahkolla

Ammunta

Ammunta tarjoaa kaikille uusia onnistumisen elämyksiä. Ohjelmapalvelun kautta järjestyvät kaikki tarvittavat varusteet ja vakuutukset. Katso hinnat ja varaa Varaamalla ammunnan Tahko Experiencen kautta, ampumaan pääsevät

Lue lisää ja varaa
Tahko kalastus - Aktiviteetit Tahkolla

Kalastus

Tahkolla on loistavat kalavedet. Koe unohtumattomia elämyksiä kalastuksen parissa! Kalaisa Syväri on suosittu järvi kalastukseen. Sinne järjestetään opastettua kalastusta ympäri vuoden, talvella jäätilanteen salliessa. Lisäksi

Lue lisää ja varaa
Lumikenkäily Tahko - Aktiviteetit Tahkolla

Lumikenkäily

Lumikengillä kävely on hauskaa talvisessa metsässä, ovat hanget kuinka korkeat hyvänsä. Tällä retkellä opitaan lumikenkäilyn perusteet ja ihastellaan metsän kauneutta ja hiljaisuutta. Välillä pysähdymme nauttimaan

Lue lisää ja varaa
Kanootin kajakin vuokraus Tahkolla - Aktiviteetit Tahkolla

Melonta ja kanoottivuokraus

Lähde melomaan kauniiden salmien ja saarten lomassa. Lähes järven pinnan tasolta järviluontoon saa aivan erityisen kosketuksen. Meloessa nautimme rauhallisuudesta, puhtaasta järvi-ilmasta ja kauniista luonnosta. Syväri-järvellä on lukuisia

Lue lisää ja varaa
Moottorikelkka-vuokraus-Tahkolla - Aktiviteetit Tahkolla

Moottorikelkkailu

Pääset nauttimaan Tahkon vaihtelevista moottorikelkkareiteistä joko safarilla oppaan johdolla tai vuokraamalla oman kelkan. Katso hinnat ja varaa Nykyaikaiset kelkat ovat ympäristöystävällisiä, hiljaisia eivätkä savuta. Lähtisittekö

Lue lisää ja varaa
Paintball tahko - aktiviteetit tahkolla

Paintball

Vauhdikas värikuulapeli tarkoitukseen rakennetulla kentällä Tahkolla sopii erinomaisesti mm. polttari-, tyky-, synttäri- sekä harrasteseurojen ohjelmaksi. Katso hinnat ja varaa Paintballin voi yhdistää myös melontaan ja

Lue lisää ja varaa

Aktiviteetit tarjoaa:

xperience_black330x88_tahko

Löydä vinkkejä omatoimiseen retkeilyyn & aktiviteetteihin